Szukaj

Kontakt
Konsultanci:
 
Michał Piotrowski
Michał Piotrowski
(kominki)
  
-Tel.kom. 513 074 534
- Tel. 68 322 27 27
- Fax 68 323 76 60

 ---


Krzysztof Appelbaum
(kominki)
  
-Tel.kom. 507 103 133
- Tel. 68 322 27 27
- Fax 68 323 76 60
Wyślij zapytanie »

---


Michał Pasek
(kominki)
  
-Tel.kom. 512 098 009
- Tel. 68 323 71 90
- Fax 68 323 76 60
Wyślij zapytanie »

---

Karol Sawiak
Karol Sawiak
(kominy)
 
   -Tel.kom. 512 098 097
- Tel. 68 323 71 90
- Fax 68 323 76 60
Wyślij zapytanie »

---

Damian Raubuć
Damian Raubuć
(kominy)
 
   -Tel.kom. 504 255 588
- Tel. 68 323 71 90
- Fax 68 323 76 60
Wyślij zapytanie »

---

Daniel Hrehorecki
Daniel Hrehorecki
(kominki i kominy)
 
   -Tel.kom. 503 033 999
- Tel. 68 322 27 27
- Fax 68 323 76 60
Wyślij zapytanie »

---

Daniel Hrehorecki
Damian Niezgodzki
(wkłady kominkowe i kominy)
 
   -Tel.kom. 500 429 691
- Tel. 68 323 71 90
- Fax 68 323 76 60
Wyślij zapytanie »

---

Daniel Hrehorecki
Wojciech Zeman
(eksport)
 
   -Tel.kom. 519151491
- Tel. 68 323 71 90
- Fax 68 323 76 60
Wyślij zapytanie 


Portale

facebook    twitter
twitter
forum murator domStat


Moje konto
Login:
Hasło:Galeria

WSZYSTKIE KOMINKI ZOSTAŁY WYKONANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ NA TERENIE POLSKI, NIEMIEC I AUSTRII. ZDJĘCIA WYKONANO W JUŻ ZAARANŻOWANYCH WNĘTRZACH DOMÓW NASZYCH KLIENTÓW, ZA CO IM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

A01
(2012-06-13)

Kominek w stylu nowoczesnym, wykonany z beżowego marmuru Deino Reale z pięknymi przeżyleniami. Wokoło wkładu kominkowego zastosowano czarny granit Absolut Black. Serce kominka to znakomity wkład kominkowy niemieckiej firmy Spartherm - model Varia Bh-4S. Drzwi wkładu unoszą się do góry, natomiast uchylają się do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A02
(2012-06-13)

Nowoczesny kominek z pionową płytą marmurową Deino Reale. Zastosowano ozdobny element ze stali chromoniklowej w kształcie fali. Wkład kominkowy żeliwny francuskiej firmy Fonte Flamme Clairflam, otwierany na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A03
(2012-06-13)

Kominek portalowy wykonany z jasnego marmuru Crema Marfil. Wkład kominkowy otwierany na bok Spartherm Varia 1V51-4S. Fasada wkładu kominkowego z wykończeniem Linear, czyli z bardzo wąską ramką stalową. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A04
(2012-06-13)

Kominek w bardzo nowoczesnym design. Zabudowa kominkowa wykonana z miodowego trawertynu Amarillo oraz czarnego granitu Absolut Black. Ponadto tuż za płytą trawertynu zainstalowana jest pionowa tafla szkła hartowanego. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym Makroterm (otwierany na bok). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A05
(2012-06-13)

Kominek portalowy wykonany z marmuru Rosa Alicante. Wkład kominkowy Spartherm Varia 1V51 z drzwiami otwieranymi na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A06
(2012-06-13)

Kominek kaflowy z wkładem kominkowym z szybą pryzmatyczną, otwierany na bok - Spartherm Speedy K57. Zastosowano kafle niemieckiej kaflarni KAUFMANN (kolor: Achat). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A07
(2012-06-13)

Kominek z stylu nowoczesnym. Zabudowa kominkowa oraz posadzki wokoło kominka wykonana została z czarnego granitu Absolut Black. Wkład kominkowy niemieckiej firmy Spartherm Varia 2Rh51-4S. Szyba wkładu kominkowego jest w wkształcie litery "L", podnosi się do góry i otwiera na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A08
(2012-06-13)

Kominek w kształcie bryły półokrągłej. Zabudowa kominkowa wykonana z granitu Multicolor Red. Wkład kominkowy z pionową wizją ognia Spartherm Arte BRh. Drzwi wkładu kominkowego otwierają się na bok i do góry. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A09
(2012-06-13)

Kominek narożnikowy z wkładem kominkowym otwieranymi na bok austriackiej firmy Austroflamm ECK K 55/55/57. Zabudowa kominkowa oraz posadzka wokoło kominka wykonana z pięknie przeżylonego marmuru Forest Green. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A10
(2012-06-13)

Kominek w stylu nowoczesnym, wykonany z beżowego marmuru Deino Reale. Wkład kominkowy produkcji polskiej z drzwiami otwieranymi na bok - Arysto A10 P 51 DJ. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A11
(2012-06-13)

Kominek rustykalny w kształcie pryzmatycznym. Zabudowa kominkowa z płyt marmurowych i łupków Sławniowice. Posadzka wokoło wkładu kominkowego z granitu Madura Gold. Zastosowano żeliwny wkład kominkowy BEF DIN. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A12
(2012-06-13)

Kominek nowoczesny w rozległej aranżacji z bezpecznie ulokowanym telewizorem. Zastosowano antykowany, matowy, czarny granit Absolut Black oraz polski wkład kominkowy z panoramiczną wizją ognia, z drzwiami podnoszonymi do góry i otwieranymi na bok - Arysto A10 (98x60)H. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A13
(2012-06-13)

Kominek wykonany z beżowego, żywicowanego trawertynu Romano. Wkład kominkowy z szybą prostą, otwierany na bok - Spartherm Ambiente Bravo. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A14
(2012-06-13)

Kominek kaflowy z przypieckiem. Zastosowano dymowe kanały szamotowe austriackiej firmy RATH oraz płyty szamotowe RATH. W konsekwencji przez wiele godzin po wypaleniu się drewna, zarówno ścianki jak i ława, postają ciepłe. Tego typu kominki nazywa się kominkami akumulacyjnymi lub ciepłymi kominkami. Wkład kominkowy niemieckiej firmy LEDA Magma N 67/51, który przystosowany jest do masy akumulacyjnej. Zastosowano kafle niemieckiej firmy RUKA, w kolorze 401. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A15
(2012-06-13)

Kominek nowoczesny w przepięknie zaaranżowanym wnętrzu. Zabudowa kominkowa wykonana z białego marmuru Bianco Nueve oraz czarnego granitu matowego (antykowany) Absolut Black. Wkład kominkowy z panoramiczną wizją ognia niemieckiej firmy Spartherm Varia B120h-4S. Drzwi wkładu otwierają się do góry i do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A16
(2012-06-13)

Kominek półokrągły z niemieckim wkładem kominkowym Spartherm Speedy MDRh. Wkład kominkowy posiada szybę półokrągłą 180 stopni, otwieraną zarówno do góry, jak i na bok. Elementy kamienne wykonane zostały z beżowego marmuru Deino Reale. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A17
(2012-06-13)

Kominek wykonany z czerwonego trawertynu żywicowanego Persian Red oraz czarnego granitu Absolut Black. Zastosowano wkład kominkowy z szybą boczną - Spartherm Varia 2Lh51-4S. Drzwi wkładu otwierają się na bok i do góry. Fasada wkładu posiada wykończenie Linear (4S), czyli bardzo cienką ramkę stalową (nowoczesny design). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A19
(2012-06-13)

Ciekawy kominek, którego zabudowa wykonana została z beżowego marmuru Deino Reale oraz czarnego granitu Absolut Black. Wkład kominkowy z boczną wizją ognia, zaokrąglony - Spartherm Varia 2RRh51. Drzwi wkładu otwierają się do góry i na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A20
(2012-06-13)

Zabudowa kominkowa obłożona ozdobnymi płytkami z wkomponowanym elementem drewnianym oraz jasnymi cegłami. Zastosowany został wkład kominkowy z szybą otwieraną do góry Spartherm Ambiente Bravo h. Oczywiście szyba otwiera się do mycia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A21
(2012-06-13)

Zabudowa kominkowa z pionową płytą z onyksu Arco Irys. Zastosowany wkład kominkowy to jeden z prostych wkładów żeliwnych produkcji francuskiej. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A22
(2012-06-13)

Kominek kaflowy z wkładem kominkowym z płaszczem wodnym Lechma (szyba prosta). Charakterystyczne są kafle ażurowe, które zapewniają prawidłową konwekcję powietrza. Producentem kafli jest firma KARAT (kolor biały 01B). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A23
(2012-06-13)

Kominek kaflowy z niemieckich kafli Kaufmann (kolor Achat). Uwagę mogą przyciągnąć kratki kaflowe (ażurowe), które zapewniają prawidłową konwekcję powietrza. Zastosowany został panoramiczny wkład z szybą boczną lewą - Spartherm Varia 2L-100h-4S. Drzwi wkładu podnoszą się do góry i otwierają do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A25
(2012-06-13)

Prosta zabudowa kominkowa z ramką z czarnego granitu Absolut Black. Zastosowany wkład kominkowy to Spartherm Varia FDh51-4S. Jest to palenisko z dwoma szybami vis a vis, jedna szyba otwiera się na bok a druga do góry. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A26
(2012-06-13)

Zabudowa kominkowa w dolnej części wykonana jest z czarnego granitu Absolut Black, natomiast jej górna część (okap) obłożona jest bardzo ciekawymi płytkami ceramicznymi. Wyjątkowy jest także wkład kominkowy, którego fasada jest w kształcie litery "C" i w całości otwiera się do góry a także do czyszczenia. Przednia część szyby ma szerokość aż 100cm. Zastosowany wkład to Spartherm Varia 3RL-100h-4S. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A27
(2012-06-13)

Niezwykle ciekawy kominek. Zastosowano wkład kominkowy vis a vis, czyli z dwoma szybami. Wkład znajduje się na pograniczu sypialni a łazienki. W konsekwencji, ogień widoczny jest zarówno podczas kąpieli, jak i z łóżka. Od strony sypialni, szyba wkładu kominkowego otwiera się na bok, wokoło fasady wkłady wykonano jedynie wąską chromoniklową ramkę. Od strony łazienki, szyba wkładu otwiera się do góry, a zabudowa kominkowa wyłożona jest białymi płytkami ceramicznymi. Warto także zwrócić uwagę na bardzo wysokie posadowienie wkładu kominkowego. Zastosowany wkład to niemiecki Spartherm Varia FDh51-4S. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A28
(2012-06-13)

Kominek w stylu nowoczesnym, który oprócz grzania i tworzenia miłej atmosfery w domu, pełni funkcję mebla. Zabudowa kominkowa wykonana została z czarnego marmuru Nero Marquina (delikatne białe wstęgi). Wkład kominkowy to Spartherm Varia 2Lh51. Szyba wkładu jest w kształcie litery "L" i otwiera się do góry, co pokazane jest na poniższych zdjęciach. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A29
(2012-06-13)

Kominek z żeliwnym wkładem kominkowym Jotul, produkcji norweskiej. Zabudowa kominkowa z marmuru Deino Reale. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A30
(2012-06-13)

Zabudowa kominkowa wykonana w całości z marmuru Crema Marfil. Wkład kominkowy to polski Arysto A10 (98x60)h. Szyba wkładu otwiera się do góry oraz do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A31
(2012-06-13)

Noweczesny kominek z pionową wizją ognia. Zastosowano niemiecki wkład kominkowy Spartherm Arte 1Vh-4S VAG (szyba otwiera się do góry, fasada wykończona jest w chromoniklu). Zabudowę kominkową wieńczy czarny granit ze srebrnymi cętkami Galaxy Black. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A32
(2012-06-13)

Kominek w stylu nowoczesnym z ciekawym marmurem White Vien. Wkład kominkowy otwierany na bok Arysto A10 (75x45) lekko podkreśla układ poziomy całego kominka. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A33
(2012-06-13)

Zabudowa kominkowa wykonana jest w całości z granitu Multicolor Red. Wkład kominkowy to niemiecki Spartherm Arte U-70h-4S. Szyba wkładu jest w kształcie litery "U" i otwiera się w całości do góry. Konstrukcja wkładu zapewnia jego łatwe czyszczenie. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A34
(2012-06-13)

Oryginalny kominek, który może świetnie wypełnić zarówno wnętrze rustykalne, jak i nowoczesne. Zabudowa kominkowa zawiera elementy drewniane, kamienne - z czarnego granitu Absolut Black oraz płytki ozdobne. Na uwagę zasługuje przepiękny wkład kominkowy z ogromnym przeszkleniem - Spartherm Arte U-90h-4S. Szyba wkładu kominkowego jest w kształcie litery "U" i w całości podnosi się do góry. Oczywiście fasada wkładu dostosowana jest do łatwego czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A35
(2012-06-13)

Portal kominkowy ogromnych rozmiarów, wykonany z marmuru Crema Marfil. Zastosowano wkład kominkowy KFD LINEA DFV 1190. Wnętrze domu jest bardzo przestrzenne i obszerne, więc w konsekwencji kominek wydaje się niewielki. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A36
(2012-06-13)

Kominek w stylu nowoczesnym z onyksem Leopard, który dodatkowo został podświetlony od tyłu. Zastosowany wkład kominkowy z szybą podnoszoną do gory, to polski Arysto A10 75x45 h. Oczywiście szyba wkładu otwiera się do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A37
(2012-06-13)

Zabudowa kominkowa o nieregularnych kształtach, wykonana z grubych elementów z polskiego piaskowca. Przed paleniskiem występuje jedynie niewielki element z marmuru Deino Reale. Wkład kominkowy z pionową wizją ognia niemieckiej firmy Spartherm Arte 1Vh. Drzwi wkładu otwierają się do góry oraz na bok do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A38
(2012-06-13)

Ta bardzo oryginalna zabudowa kominkowa wykonana jest z elementów drewnianych, które nie pracują pod wpływem zmian temperatury. Pasy drewna poprzekładane są wąskimi listewkani z blachy chromoniklowej. Obszar wokoło fasady wkładu kominkowego wypełnia jasny marmur Crema Marfil. Zastosowany jest jeden z najlepszych aktualnie wkładów z płaszczem wodnym - Spartherm Varia 1V51-H2O-XXL-4S. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A39
(2012-06-13)

Kominek z pionową wizją ognia. Ramka wokoło wkładu kominkowego wykonana została z beżowego marmuru Deino Reale. Wkład kominkowy otwiera się na bok - Arysto A10 (50x80). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A40
(2012-06-13)

Kominek zainstalowany w dużej restauracji. Zastosowany został wkład kominkowy z szybą w kształcie litery "C", która w całości otwiera się do góry. Model wkładu to Spartherm Arte 3RL-100h-4S. Zabudowa kominkowa jest bardzo rozbudowana i oddaje charakter miejsca. Zastosowane zostały następujące materiały: beżowy marmur Deino Reale z pięknym użyleniem, brązowy żywicowany trawertyn Nocce oraz elementy drewniane. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A41
(2012-06-13)

Zabudowa kominkowa wykonana została z ciemnego granitu Cosmic Black oraz jasnego marmuru Crema Marfil. Wkład kominkowy to Arysto A10 P 51 DJH (szyba w kształcie litery "L" otwierana do góry i na bok). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A42
(2012-07-09)

Kominek w stylu nowoczesnym, ukośnie ustawiony w stosunku do salonu. Na zabudowie kominkowej zastosowano żywicowany trawertyn Romano. Wkład kominkowy Spartherm Mini 2LR50-4S otwiera się na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A43
(2012-07-09)

Przepiękny nowoczesny kominek, w którym główną rolę grają dwa kamienie - bezowy marmur Deino Reale oraz czarny, satynowany Absolut Black. Zastosowany wkład kominkowy to Spartherm Varia 2Rh57-4S. Fasada wkładu podnosi się do góry oraz otwiera do czyszczenia. Wkład ma wysokość szyby 57cm, a nie jak najczęsciej w standardzie 51cm. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A44
(2012-07-09)

Kominek, który zdominowany jest przez przepiękny trawertyn Nocce, którego rysunek podkreśla wyraźnie horyzontalną linię całego kominka. Zastosowany wkład kominkowy to niemiecki Spartherm Varia B-120h-3S. Fasada wkładu, otwiera się do góry oraz do czyszczenia, ale co najważniejsze ma szerokośc aż 120cm. Drzwi wkładu są bezramowe w wariancie 3S, czyli dolna krawędź szyby nie posiada żadnej ramki ani nawet nadruku, co może imitować otwarte palenisko. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A45
(2012-07-09)

Kominek dwustronny w nowoczesnym stylu. Z jednej strony zabudowa kominkowa zaopatrzona jest w pionowe płyty z czarnego granitu Absolut Black. Przestrzeń wokoło fasady wkładu wypełniona jest blachą chrominiklową. Z drugiej strony zastosowano ramkę z blachy chromoniklowej. Wkład kominkowy vis a vis to Spartherm Varia FDh57-4S-VAG (jedna szyba podnosi się do góry, a druga otwiera na bok). Fasady wkładu kominkowego wykończone są w chromoniklu. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A46
(2012-07-15)

Kominek portalowy, wyrzeźbiony w jasnym marmurze Crema Marfil. Wokoło wkładu umiejscowione są cegły. Zastosowany wkład kominkowy to Arysto A10 (80x51) - szyba prosta otwierana na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A47
(2012-07-24)

Zabudowa kominkowa wykonana z ciemno brązowego granitu Imperial Coffee. Wkład kominkowy z szybą boczną lewą, otwierany na bok - Arysto A10 L 51 DJ. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A48
(2012-07-24)

Mocno rzeźbiony portal kominkowy wraz z posadzką kamienną wykonany z jasnego marmuru Crema Marfil. Na uwagę zasługuje wkład kominkowy z szybą otwieraną do góry Spartherm Varia Sh (GT) E (gold glanzend). Wkład ten znakomicie jest dostosowany do portali kominkowych, a wykończenie fasady w zlocie podkreśla klasyczny charakter całego kominka i wnętrza salonu. Oczywiście szyba wkładu otwiera się niezależnie do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A49
(2013-12-15)

Kominek nietypowy ze względu na zastosowanie wkładu kominkowego Spartherm na specjalne zamówienie, który posiada szybę 4-stronną. Praktycznie z każdego miejsca można obserwować palący się ogień. Całe szklane drzwi podnoszą się do góry, natomiast dwa mniejsze kawałki szkła otwierają się na bok w celu czyszczenia. Zabudowa kominkowa składa się z dwóch części - dolnej (podstawa z mocno czarnego granitu Absolut Super Black) oraz górnej (okap z płyt krzemianowo-wapniowych Promasil). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

B01
(2012-06-13)

Kominek w stylu nowoczesnym z wkładem kominkowym z panoramiczną wizją ognia - Spartherm Varia 2Rh100-4S. Fasada wkładu kominkowego jest w kształcie litery "L", otwiera się na bok i do góry. Wokoło wkładu kominkowego zastosowano czarny granit Absolut Black, co powoduje, iż obszar koło kominka jest łatwy w utrzymaniu czystości. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

B02
(2012-06-13)

Ciekawy kominek o zaokrąglonym kształcie, z półeczkami z boku. Zastosowane kamienie na zabudowie kominkowej, to beżowy marmur Deino Reale oraz ciemny granit Antique Brown. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym, z szybą półokrągłą podnoszoną do góry to Edilkamin Acquatondo Sfera. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C01
(2012-10-09)

Kominek w stylu nowoczesnym, w którym zastosowano wkład kominkowy Spartherm Mini R1V oraz kamień na ramkę - granit Shivakasi. Drzwi wkładu kominkowego otwierają się na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C02
(2012-10-09)

Kominek w stylu nowoczesnym z ławą z granitu w kolorze czarnym Absolut Black. Wkład kominkowy to Spartherm Varia 2L-100h-4S. Wielka szyba w kształcie litery "L" otwiera się do góry oraz na bok do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C03
(2012-10-09)

Przepiękny, okazały kominek wykonany z czarnego, polerowanego granitu Absolut Black oraz surowego, jasnego trawertynu Striatto. Trawertyn występuje w jasnych, szaro-kremowych odcieniach. Całość wygląda fantastycznie. Zastosowano wkład kominkowy z szybą o szerokości 100cm, podnoszoną do góry firmy Arysto. Szyba otwiera się oczywiście na bok do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C04
(2012-10-09)

Kominek oparty na fasadzie w żywicowanego trawertynu Romano w kolorze beżowym. Zastosowano wkład kominkowy Spartherm Varia Sh-4S. Szyba wkładu otwiera się do góry oraz do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C05
(2012-10-09)

Kominek w stylistyce nowoczesnej, w którym zastosowano czarny granit Galaxy. Charakterystyczną cechą tego granitu są srebrne centki. Zastosowano wkład kominkowy z szybą w kształcie litery "L" - Austroflamm S 55/55/51. Szyba podnosi się do góry oraz na bok do czyszczenia. Wkład posiada bardzo nowoczesny design. Warto zwrócić uwagę na elementy kamienne na ścianach w pokoju, które wykonane są z marmuru Forest Green. Patrząc na ten marmur, można mieć wrażenie, iż patrzy się na las. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C06
(2012-10-09)

Kominek z wkładem kominkowym Austroflamm 3S 71/51. Szyba w kształcie litery "C" podnosi się do góry oraz do czyszczenia. Elementy kamienne wykonane są z granitu Antique Brown, w kolorze ciemnobrązowym. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C07
(2012-10-09)

Kominek portalowy wykonany z beżowego marmuru Crema Marfil. Zastosowano wkład kominkowy z dużym przeszkleniem Austroflamm S 97/74. Szyba otwiera się do góry oraz do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C08
(2012-10-09)

Kominek w stylu nowoczesnym. Zastosowano jednolity kolorystycznie w kolorze brązowym - marmur Natural Brown. Wkład kominkowy z szybą w kształcie litery "U" to Spartherm Arte U70h-4S. Szyba otwiera się do góry oraz do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C09
(2012-10-25)

Bardzo prosty kominek, ale obudowany bardzo nowoczesnym i jeszcze rzadkim materiałem tzw. spiekiem. Klient wybrał jasny spiek Filo Argento. W tym konkretnie kominku zastosowano świetny, niemiecki wkład kominkowy Spartherm Varia Bh-4S. Szyba wkładu otwiera się do góry, a także uchyla się do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C10
(2012-10-25)

Kominek dwustronny z wkładem kominkowym vis a vis. Od strony salonu zamontowano bogato rzeźbiony portal z tzw. skośnymi nogami. Cały portal wykonano z jasnego, kremowego marmuru Crema Marfil. Tylną zabudowę, od strony przedpokoju, stanowi pionowa płyta także z marmuru Crema Marfil. Wkład kominkowy to Spartherm Varia FDh57-4S. Szyba od strony przedpokoju otwiera się do góry, natomiast w salonie - na bok. Można założyć, iż najczęstszą stroną załadunku drewna będzie przedpokój. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C11
(2012-11-16)

Kominek portalowy wykonany wraz z posadzką przed kominkiem z czarnego, polerowanego granitu Absolut Black. Zastosowano wkład kominkowy, otwierany na bok, Spartherm Varia 1V51-4S (cała fasada z drzwiami jest w kolorze złotym). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C12
(2012-11-16)

Kominek kaflowy wykonany z gładkich kafli firmy Karat (kolor 401). Kominek posiada po prawej stronie tzw. przypiecek z ciepłym siedziskiem. Pod kaflami w obszarze siedziska po prawej stronie kryją się kanały szamotowe austriackiej firmy Rath. W konsekwencji, zabudowa kominkowa pozostaje ciepła nawet 12 godzin po wygaśnięciu ognia w palenisku. Zastosowano piecokominek niemieckiego producenta z Bawarii - Brunner HKD 4.1. Całym systemem zarządza sterownik z elektronicznie regulowaną przepustnicą dopływu powietrza. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C13
(2012-11-16)

Kominek portalowy, wykonany z jasnego, kremowego marmuru Crema Marfil, podobnie jak posadzka z kamienia przed kominkiem. Zastosowano wkład kominkowy Spartherm Varia Sh-4S. Drzwi wkładu kominkowego otwierają się do góry i do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C14
(2013-01-22)

Kominek wykonany z beżowego, mocno użylonego, marmuru Deino Reale. Wkład kominkowy to Arysto A10 91/51H. Drzwi wkładu podnoszą się do góry oraz otwierają na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C15
(2013-01-22)

Kominek kaflowy o wysokości ponad 5 metrów, zbudowany w pałacu pod Bydgoszczą. Zastosowano kafle białostockiej kaflarni KAR (brąz transparentny 04 i ecru połysk 02). Kominek wykonany jest w technologii hypocaustum, czyli bez żadnych kratek konwekcyjnych. Cała instalacja oparta jest o znakomity niemiecki piecokominek z płaszczem wodnym LEDA DIAMANT H300W, który ogrzewa zarówno zasobnik z wodą użytkową, jak i grzejniki c.o.. Ponadto wokoło piecokominka zbudowano kanały dymowe, szamotowe RATH, w konsekwencji dym z kominka, przechodząc przez te kanały, powoduje, iż kafle są ciepłe nawet kilkanaście godzin po wygaśnięciu ognia w palenisku. W celu łatwego rozpalania zainstalowano tzw. klapę Moritza, czyli w momencie rozpalania, dym pokonuje bardzo krotką drogę do komina. Całym systemem zawiaduje sterownik polskiej firmy Tatarek. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C16
(2013-01-22)

Kominek wykonany z czarnego granitu Absolut Black. Zastosowano wkład kominkowy Spartherm Ambiente Bravo H, w którym szyba podnosi się do góry i otwiera na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.


Umów sie na ogledziny


Grupy produktów
- KOMINKI Z MONTAŻEM - JESIENNA PROMOCJA!!!
     - Super okazje - wyprzedaż
- KOMINKI nasze realizacje i pomysły
- KOMINKI AKUMULACYJNE (CIEPŁE KOMINKI)
     - Rodzaje kominków
          - Kominek standardowy
          - Kominek z DGP grawitacyjnym
          - Kominek z DGP wymuszonym
          - Kominek wodny
          - Ciepły kominek z płytami szamotowymi
          - Ciepły kominek z płytami i kręgami szamotowymi
          - Ciepły kominek z piecokominkiem i kręgami szamotowymi
          - Ciepły kominek z kanałami szamotowymi
          - Ciepły kominek z piecokominkiem i kanałami szamotowymi
          - Ciepły kominek piecowy z kanałami szamotowymi - Grundofen
     - Piecokominki
          - Leda.
          - Brunner.
     - Wkłady kominkowe do akumul.
          - Brunner
          - Leda
     - Brunner BSK/BSO z montażem
- WKŁADY KOMINKOWE
     - Leda
     - Spartherm
     - Brunner
     - Schmid
     - Austroflamm
     - Arysto
     - Jotul
     - Romotop Dynamic
     - Supra
     - Sparke
     - Hajduk
     - Dovre
     - Blanzek BeF
     - Byrski
     - Lechma
     - Laudel
     - Fonte Flamme
     - Pama
     - Gall
     - Chazelles
     - Tarnavva
     - Kratki.pl
     - Edilkamin
     - Hoxter
     - Uniflam
- PIECE WOLNOSTOJĄCE
     - Leda
     - Romotop
     - Dovre
     - Supra
     - Nordica
     - Olsberg
     - Arkiane
     - Edilkamin.
     - Scan
     - Oranier
     - Jotul.
     - Godin
     - Invicta
- KOMINKI WODNE
- WKŁADY KOMINKOWE Z PŁASZCZEM WODNYM
     - Leda
     - Lechma
     - Edilkamin
     - Arysto
     - Spartherm
     - Bef (Blanzek)
     - Pama
     - Brunner
     - Austroflamm
     - Hoxter
- PIECE WOLNOSTOJĄCE WODNE
- KUCHNIE NA DREWNO
- KOMINKI NA PELLET
- KOMINY CERAMICZNE NIKO
     - NIKO UNI - wszystkie paliwa
          - fi 160mm
          - fi 180mm
          - fi 200mm
     - NIKO KONDI - kondensacyjne
     - NIKO LUFT - turbo
     - NIKO DUO-MIX - dwa w jednym
          - UNI / KONDI
          - UNI / UNI
     - NIKO WENT - wentylacja
- KOMINY STALOWE NIKO
     - Kominy stalowe izolowane NIKO
     - Wkłady kominowe okrągłe NIKO
     - Wkłady kominowe owalne NIKO
     - Kopletne wkłady kondensacyjne
     - Kominy Turbo
     - Wkłady elastyczne kwasoodp.
- IZOLACJE KOMINKOWE
- DGP Dystrybucja gorącego powietrza
- STEROWNIKI
- KAMIENIE
     - Marmur
     - Granit
     - Trawertyn
     - Piaskowiec
     - Onyks
     - Dolomit
     - Spieki
- REALIZACJE KOMINKÓW NAROŻNYCH
- WIZUALIZACJE 3D KOMINKÓW NAROŻNYCH
- KOMINKI NAROŻNE
     - Wkłady kominkowe narożne z płaszczem wodnym
          - Spartherm
          - Arysto
          - Hajduk
          - Leda
          - Lechma
          - Brunner
          - Kratki.pl
          - Blanzek Bef
          - Edilkamin
          - Hoxter
          - Pama
     - Wkłady kominkowe narożne otwierane do góry
          - Spartherm
          - Arysto
          - Hajduk
          - Leda
          - Lechma
          - Austroflamm
          - Brunner
          - Schmid
          - Kratki.pl
          - Romotop Dynamic
          - Supra
          - Sparke
          - Blanzek Bef
          - Edilkamin
          - Hoxter
     - Wkłady kominkowe narożne otwierane na bok
          - Spartherm
          - Arysto
          - Hajduk
          - Leda
          - Lechma
          - Austroflamm
          - Brunner
          - Schmid
          - Kratki.pl
          - Supra
          - Sparke
          - Dovre
          - Blanzek Bef
          - Byrski
          - Uniflam
          - Pama
- WIZUALIZACJE 3D KOMINKÓW TRÓJSTRONNYCH
- REALIZACJE KOMINKÓW TRÓJSTRONNYCH
- KOMINKI TRÓJSTRONNE
     - Wkłady kominkowe trójstronne otwierane na bok
          - Arysto
          - Hajduk
          - Schmid
          - Kratki.pl
          - Supra
          - Dovre
          - Byrski
          - Chazelles
          - Uniflam
          - Pama
     - Wkłady kominkowe trójstronne z płaszczem wodnym
          - Arysto
     - Wkłady kominkowe trójstronne otwierane do góry
          - Spartherm
          - Hajduk
          - Leda
          - Austroflamm
          - Brunner
          - Schmid
          - Supra
          - Byrski
          - Edilkamin
          - Chazelles


kominki

kominki wodne

komhurt


Zapytanie

Nadawca:
E-mail:
Telefon:
Pytanie:


Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Polecamy Państwu kominki wodne oraz wkłady kominkowe renomowanych firm: spartherm, arysto, brunner, dovre, romotop.

Nasza stale udoskonalana karda pozwala zaoferować regionalizację w kontaktach: kominki warszawa | kominki poznań | kominki wrocław | kominki kraków | kominki zielona góra | kominki katowice | kominki łódź | kominki szczecin | kominki bydgoszcz | kominki opole