Arysto 11 P lub L 510H ‘DJ’

8241,00

Czas dostawy: 1-2 tygodnie
Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce
Kategorie: ,

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Umów się na spotkanie online

WYPOSAŻENIE:
– szyba pyrolityczna malowana
– dopalanie spalin
– rekuperacja
– deflektor wermikulitowy
– bez szybra, sterowanie procesem spalania tylko za pośrednictwem dolotu powietrza

Dane techniczne:

Moc max 14 kW
Moc nominalna 11 kW
Szerokość Frontu 675 mm
Głębokość Frontu 455 mm
Wysokość Frontu 510 mm
Wysokość Kapelusza 490 mm
Wysokość Całkowita 1320 mm
Wysokość z podnoszeniem 1530 mm
Sposób otwierania: Podnoszenie do góry
Max szerokość polana 50 cm
Masa 220 kg
Średnica komina 200 mm
Średnica dolotu powietrza 125 mm
Wysokość Podbudowy 320 mm

Daniel Hrehorecki

Daniel Hrehorecki

Prezes zarządu

tel.kom. +48 503 033 999
d.hrehorecki@centrumkomina.pl

Joanna Hrehorecka

Joanna Hrehorecka

Członek zarządu

tel.kom. +48 507 055 888
j.hrehorecka@centrumkomina.pl

Dział handlowy

Krzysztof Barański

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego

tel. +48 512 120 146
k.baranski@franko.pl

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

Dyrektor handlowy

tel. +48 513 074 534
m.piotrowski@franko.pl

Michał Pasek

Michał Pasek

Doradca techniczno – handlowy

tel. +48 512 098 009
m.pasek@franko.pl

Damian Niezgodzki

Damian Niezgodzki

Doradca techniczno – handlowy

tel. +48 500 429 691
d.niezgodzki@franko.pl

Wojciech Zeman

Wojciech Zeman

Doradca techniczno – handlowy (Rynek Niemiecki)

tel. +49 162 2544669
w.zeman@centrumkomina.pl

Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczno – handlowy

tel. +48 507 103 133
k.appelbaum@franko.pl

Grzegorz Ścisły

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczno-handlowy

tel. +48 519 151 491
g.scisly@franko.pl

Monika Kałusiewicz

Monika Kałusiewicz

Doradca techniczno-handlowy (Rynek Niemiecki)

tel. +49 173 1942422
m.kalusiewicz@kaminzentrum.com

Joanna Jagiełło

Joanna Jagiełło

Specjalista ds. handlu

tel. +49 515 140 144 j.jagiello@centrumkomina.pl

Maria Danielak

Maria Danielak

Doradca techniczno-handlowy

tel. +48 505 352 177 m.danielak@franko.pl

Krystian Petrus

Krystian Petrus

doradca techniczno-handlowy

tel. +48 504 255 588 k.petrus@franko.pl

Dział Techniczno-Produkcyjny i B+R

Tomasz Guś

Tomasz Guś

Dyrektor Techniczno-Produkcyjny i B+R

tel. +48 68 323 71 90
tomasz.gus@centrumkomina.pl

Maja Iwanowska

Maja Iwanowska

z-ca dyrektora działu B+R

tel. +48 68 323 71 90
maja.iwanowska@centrumkomina.pl

Mateusz Bazan

Mateusz Bazan

Projektant

tel. +48 68 323 71 90
m.bazan@centrumkomina.pl

Tadeusz Gontarewicz

Tadeusz Gontarewicz

Projektant

tel. +48 68 323 71 90
t.gontarewicz@centrumkomina.pl

Dział logistyki

Maja Kozłowska

Maja Kozłowska

Dyrektor działu logistyki

tel. +48 68 323 71 90 m.kozlowska@centrumkomina.pl

Ewelina Truszkowska

Ewelina Truszkowska

z-ca Dyrektora działu logistyki

tel. +48 519 438 258
marketing@centrumkomina.pl

Magdalena Łężniak

Magdalena Łężniak

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 68 323 71 90 m.lezniak@centrumkomina.pl

Karolina Wołek

Karolina Wołek

Specjalista ds. rozliczeń

tel. +48 68 323 71 90 k.wolek@centrumkomina.pl

Dział kominów

Karol Sawiak

Karol Sawiak

Dyrektor działu kominów

tel. +48 68 323 71 90
tel. +48 512 098 097
k.sawiak@centrumkomina.pl

Marcin Kaczmarek

Marcin Kaczmarek

Kierownik biura obsługi klientów

tel. +48 502 423 370
kominy@centrumkomina.pl

Katalog Kominków