Arysto 15 z szybą pryzmatyczną

4871,00

Czas dostawy: 1-2 tygodnie
Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce
Kategorie: ,

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Umów się na spotkanie online

Wkład kominkowy powietrzny z szybą pryzmatyczną, szyba dzielona bez szprosów. Wkład dostępny w dwóch wysokościach tj. 450/510.

Moc max 17 kW
Sprawność- 72%
Zużycie drewna- 4,7 [kg/h]
Moc zredukowana*- 6,7
Sprawność*- 78%
Zużycie drewna*- 1,4 [kg/h]
Max. czas spalenia*- 12 h
Szerokość fasady- 220/330/220
Wysokość fasady- 450
Szerokość całkowita- 670
Głębokość całkowita- 645
Średnica rury kominowej- 200
Ciężar- 220 kg
Funkcja drzwi- prawo/lewo/góra
Max długość polan- 45 cm

Istnieje możliwość wykonania wkładów pod określony wymiar oraz w wersji z podnoszoną szybą.

Uwaga:
Wkład dostępny również o wysokości:
-510mm – 4300 zł netto

Daniel Hrehorecki

Daniel Hrehorecki

Prezes zarządu

tel.kom. +48 503 033 999
d.hrehorecki@centrumkomina.pl

Joanna Hrehorecka

Joanna Hrehorecka

Członek zarządu

tel.kom. +48 507 055 888
j.hrehorecka@centrumkomina.pl

Dział handlowy

Krzysztof Barański

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego

tel. +48 512 120 146
k.baranski@franko.pl

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

Dyrektor Pionu Montaży

tel. +48 513 074 534
m.piotrowski@franko.pl

Michał Pasek

Michał Pasek

Kierownik e-commerce

tel. +48 512 098 009
m.pasek@franko.pl

Damian Niezgodzki

Damian Niezgodzki

Doradca techniczno – handlowy

tel. +48 500 429 691
d.niezgodzki@franko.pl

Wojciech Zeman

Wojciech Zeman

Doradca techniczno – handlowy (rynek niemiecki)

tel. +49 162 2544669
w.zeman@centrumkomina.pl

Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczno – handlowy

tel. +48 507 103 133
k.appelbaum@franko.pl

Grzegorz Ścisły

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczno-handlowy

tel. +48 519 151 491
g.scisly@franko.pl

Monika Kałusiewicz

Monika Kałusiewicz

Doradca techniczno-handlowy (rynek niemiecki)

tel. +49 173 1942422
m.kalusiewicz@kaminzentrum.com

Joanna Jagiełło

Joanna Jagiełło

Specjalista ds. handlu

tel. +48 515 140 144 j.jagiello@centrumkomina.pl

Maria Danielak

Maria Danielak

Doradca techniczno-handlowy

tel. +48 505 352 177 m.danielak@franko.pl

Krystian Petrus

Krystian Petrus

doradca techniczno-handlowy

tel. +48 504 255 588 k.petrus@franko.pl

Damian Kowalczyk

Damian Kowalczyk

Specjalista ds. e-commerce (rynek niemiecki)

tel. +49 172 7418023
d.kowalczyk@kaminzentrum.com

Dział Techniczno-Produkcyjny i B+R

Tomasz Guś

Tomasz Guś

Dyrektor Techniczno-Produkcyjny i B+R

tel. +48 68 323 71 90
tomasz.gus@centrumkomina.pl

Maja Iwanowska

Maja Iwanowska

z-ca dyrektora działu B+R

tel. +48 68 323 71 90
maja.iwanowska@centrumkomina.pl

Mateusz Bazan

Mateusz Bazan

Projektant

tel. +48 68 323 71 90
m.bazan@centrumkomina.pl

Tadeusz Gontarewicz

Tadeusz Gontarewicz

Projektant

tel. +48 68 323 71 90
t.gontarewicz@centrumkomina.pl

Dział logistyki

Maja Kozłowska

Maja Kozłowska

Dyrektor działu logistyki

tel. +48 68 323 71 90 m.kozlowska@centrumkomina.pl

Ewelina Truszkowska

Ewelina Truszkowska

z-ca Dyrektora działu logistyki

tel. +48 519 438 258
marketing@centrumkomina.pl

Magdalena Łężniak

Magdalena Łężniak

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 68 323 71 90 m.lezniak@centrumkomina.pl

Karolina Wołek

Karolina Wołek

Specjalista ds. rozliczeń

tel. +48 68 323 71 90 k.wolek@centrumkomina.pl

Dział kominów

Karol Sawiak

Karol Sawiak

Dyrektor działu kominów

tel. +48 68 323 71 90
tel. +48 512 098 097
k.sawiak@centrumkomina.pl

Marcin Kaczmarek

Marcin Kaczmarek

Kierownik biura obsługi klientów

tel. +48 502 423 370
kominy@centrumkomina.pl

Katalog Kominków