www.kominkiikominy.pl

Hitze Albero AL16L.H

6299,00

Czas dostawy: 1-2 tygodnie
Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Wkłady kominkowe marki HITZE produkowane są z wysokiej jakości stali kotłowej, przeznaczonej są do pracy w podwyższonej temperaturze i charakteryzują się zróżnicowaną mocą grzewczą, bardzo niską emisją dwutlenku węgla oraz nowoczesnym designem.

Opis:

-Drzwi stalowe wykonane z profila specjalnego gwarantującego sztywność i wytrzymałość na wysoką temperaturę.

-Żaroodporne szkło ceramiczne o temperaturze pracy do 800°C.

-Podstawa stalowa wkładu wyposażona jest w przepustnicę dolotu zimnego powietrza zewnętrznego, standard.

-Wkład wyposażony jest w kurtynę powietrzną gwarantującą w znacznym stopniu utrzymanie efektu czystej szyby.

-Specjalnie zaprojektowana tylna część korpusu umożliwia doprowadzenie powietrza wtórnego do górnej części paleniska. Umożliwia podniesienie sprawności urządzenia poprzez dopalanie spalin.

Dane techniczne:

Moc: 16 kW

Szerokość: 769 mm

Wysokość: 1165 mm

Głębokość: 510mm

Średnica czopucha: 200 mm

Waga: 152 kg

 

Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
tel.kom. 507 103 133
k.appelbaum@centrumkomina.pl

Michał Pasek

Michał Pasek

woj. zachodniopomorskie, pomorskie
tel.kom. 512 098 009
m.pasek@centrumkomina.pl

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

woj. wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie
tel.kom. 513 074 534
m.piotrowski@centrumkomina.pl

Wojtek Zeman

Wojtek Zeman

cała Polska
tel.kom. 519 151 491
w.zeman@centrumkomina.pl

Daniel Hrehorecki

Daniel Hrehorecki

cała Polska
tel.kom. 503 033 999
d.hrehorecki@centrumkomina.pl

Ciepłe Kominki TECHNIKO

Kontakt

KOMINKI: kominki@centrumkomina.pl
KOMINY: kominy@centrumkomina.pl

Kontakt

KOMINKI:  513 074 534
KOMINY: 512 098 097, 502 423 370