www.kominkiikominy.pl

Kratki MBA 17 gilotyna

7500,00

Czas dostawy: 1-2 tygodnie
Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce
Kategorie: ,

Opis:
-Korpus i front wkładu wykonane ze stali, przeznaczonej do pracy w podwyższonych temperaturach.
-Elementy stalowe wycinane laserowo, a następnie wyginane na giętarkach CNC.
-Szyba prosta – podnoszona.
-Wkład bezrusztowy – dopalanie na popiele.
-Komora spalania wyłożona materiałem Acumotte – materiałem akumulującym ciepło, który podwyższa temperaturę w komorze
spalania, przyczynia się do poprawienia parametrów spalania.

Dane techniczne:

Moc nominalna (kW)17
Szerokość  966mm
Wysokość  1496mm
Głębokość 556mm
Średnica czopucha (mm)200
Sprawność cieplna (%)80
Waga (kg)320
Max długość polan (mm)500
Rodzaj paliwa zalecane sezonowane drewno liściaste, dopuszczalny brykiet węgla brunatnego

Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
tel.kom. 507 103 133
k.appelbaum@centrumkomina.pl

Michał Pasek

Michał Pasek

woj. zachodniopomorskie, pomorskie
tel.kom. 512 098 009
m.pasek@centrumkomina.pl

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

woj. wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie
tel.kom. 513 074 534
m.piotrowski@centrumkomina.pl

Wojtek Zeman

Wojtek Zeman

cała Polska
tel.kom. 519 151 491
w.zeman@centrumkomina.pl

Daniel Hrehorecki

Daniel Hrehorecki

cała Polska
tel.kom. 503 033 999
d.hrehorecki@centrumkomina.pl

Ciepłe Kominki TECHNIKO

Kontakt

KOMINKI: kominki@centrumkomina.pl
KOMINY: kominy@centrumkomina.pl

Kontakt

KOMINKI:  513 074 534
KOMINY: 512 098 097, 502 423 370