www.kominkiikominy.pl

Nowoczesna zabudowa kominkowa z wkładem firmy Arysto

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Nowoczesna zabudowa kominkowa z wkładem firmy Arysto. Ramka wokół wkładu i lawa z granitu Angola Black Satyna. Wkład Arysto A10 L [750+450]/510 DJ

Dane techniczne wkładu:
– Moc nominalna – 11kW
– Max szerokość polana – 580 mm
– Sprawność – 70,00%
– Zużycie paliwa – 3,9 kg/h
– Strumień masy spalin -12 g/s
– CO(13%O2) – 0,12%
– Masa – 185 kg
– Średnica komina – 200 mm
– Średnica dolotu powietrza -100 mm

Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
tel.kom. 507 103 133
k.appelbaum@centrumkomina.pl

Michał Pasek

Michał Pasek

woj. zachodniopomorskie, pomorskie
tel.kom. 512 098 009
m.pasek@centrumkomina.pl

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

woj. wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie
tel.kom. 513 074 534
m.piotrowski@centrumkomina.pl

Wojtek Zeman

Wojtek Zeman

cała Polska
tel.kom. 519 151 491
w.zeman@centrumkomina.pl

Daniel Hrehorecki

Daniel Hrehorecki

cała Polska
tel.kom. 503 033 999
d.hrehorecki@centrumkomina.pl

Ciepłe Kominki TECHNIKO

Kontakt

KOMINKI: kominki@centrumkomina.pl
KOMINY: kominy@centrumkomina.pl

Kontakt

KOMINKI:  513 074 534
KOMINY: 512 098 097, 502 423 370