www.kominkiikominy.pl
Promocja!

Nowoczesny kominek trójstronny ZP9E z montażem

17100,00 15100,00

Czas dostawy: 1-2 tygodnie
Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Wystarczy przeznaczyć 15100 złotych brutto (z VAT), by pojawił się u Państwa piękny kominek w nowoczesnej stylistyce, profesjonalnie wykonany przez firmę z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Zabudowa kominkowa będzie w bardzo prostej formie – przykłady pokazane są na zdjęciach obok. Zaproponowany przez nas wkład kominkowy to Hajduk Volcano 3 PLh

W cenie ujęte są także wszystkie niezbędne materiały instalacyjno-budowlane, a także kompleksowy montaż na terenie całej Polski.

Możliwy jest także dobór innego wkładu kominkowego, a także rozbudowanie lub zmiana zabudowy kominkowej. Każdemu klientowi zapewniamy bezpłatny projekt techniczny kominka wraz z wizualizacją 3D.

Każdy z oferowanych przez nas kominków może być wykonany z wykorzystaniem elementów szamotowych w różnej formie i postaci, w konsekwencji powstaje tzw. kominek akumulacyjny (ciepły kominek) – o szczegóły zapytaj naszego konsultanta.

Ponadto możliwe jest także zastosowanie wkładu kominkowego z płaszczem wodnym, który zagrzeje wodę w instalacji c.o. oraz ciepłą wodę użytkową.

Do każdego typu kominka, z wyjątkiem wodnego, można zainstalować system dystrybucji gorącego powietrza – grawitacyjny lub wymuszony z wentylatorem kominkowym. Nie jest to już duży wydatek.

Serdecznie zapraszamy!

Cena nie obejmuje posadzki.

Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
tel.kom. 507 103 133
k.appelbaum@centrumkomina.pl

Michał Pasek

Michał Pasek

woj. zachodniopomorskie, pomorskie
tel.kom. 512 098 009
m.pasek@centrumkomina.pl

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

woj. wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie
tel.kom. 513 074 534
m.piotrowski@centrumkomina.pl

Wojtek Zeman

Wojtek Zeman

cała Polska
tel.kom. 519 151 491
w.zeman@centrumkomina.pl

Daniel Hrehorecki

Daniel Hrehorecki

cała Polska
tel.kom. 503 033 999
d.hrehorecki@centrumkomina.pl

Ciepłe Kominki TECHNIKO

Kontakt

KOMINKI: kominki@centrumkomina.pl
KOMINY: kominy@centrumkomina.pl

Kontakt

KOMINKI:  513 074 534
KOMINY: 512 098 097, 502 423 370