www.kominkiikominy.pl

Prosta zabudowa kominkowa z wkładem firmy Spartherm

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Prosta zabudowa kominkowa z wkładem firmy Spartherm. Wykonana z granitu Brown Natural z niewielką ławą z kamienia Crema Marfil. Wkład Spartherm Varia 1V 51 4S. Wkład kominkowy Spartherm to palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym, i wnętrzem wyłożonym szamotem. Wkład posiada szybę witro-ceramiczną, z systemem czystej szyby (kurtyna powietrzna). Kominek posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz.

Dane techniczne wkładu:
– Szerokość drzwi – 674mm
– Wysokość drzwi – 510mm
– Znamionowa moc grzewcza – 11 kW
– Sprawność – 80%
– Otwieranie drzwiczek – na bok

Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
tel.kom. 507 103 133
k.appelbaum@centrumkomina.pl

Michał Pasek

Michał Pasek

woj. zachodniopomorskie, pomorskie
tel.kom. 512 098 009
m.pasek@centrumkomina.pl

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

woj. wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie
tel.kom. 513 074 534
m.piotrowski@centrumkomina.pl

Wojtek Zeman

Wojtek Zeman

cała Polska
tel.kom. 519 151 491
w.zeman@centrumkomina.pl

Daniel Hrehorecki

Daniel Hrehorecki

cała Polska
tel.kom. 503 033 999
d.hrehorecki@centrumkomina.pl

Ciepłe Kominki TECHNIKO

Kontakt

KOMINKI: kominki@centrumkomina.pl
KOMINY: kominy@centrumkomina.pl

Kontakt

KOMINKI:  513 074 534
KOMINY: 512 098 097, 502 423 370